Hakkımızda

Hakkımızda daha detaylı bilgiler edinin.


Hakkımızda

Firmamız 22 yıllık sektör tecrübesine sahip Uğur Ziya Seyhan tarafından tek ortaklı olarak 2020 yılında faaliyetine başlamıştır. Sahip olduğu frekans konvertörü müşteri portföyünden, firmanın kurulu olduğu Anadolu yakası Ataşehir/Ferhatpaşa bölgesine yakın son kullanıcı (makine imalatçısı ve fabrika) müşterilerine satış ve satış sonrası hizmet ederek başlamıştır. Bu müşteriler Gebze-Dudullu OSB hattı olarak seçilmiştir. Bu müşterilerin firmamızı kabulü sonrası, işin gereklerine uygun daha iyi hizmet verebilmek adına firmamız bünyesine bir personel daha katarak halen hizmet vermeye devam etmektedir. Dönemsel olarak, işimizin doğasında bulunan, ilave personel gerektiren bakım ve servis hizmetleri, iş ortağımız olan belirli kardeş firmalarla, ticari çerçeveleri çizilerek, firmamız adına yerine getirilmektedir. Firmamız, halihazırda bulunan sürekli frekans konvertörü ve softarter ihtiyaçlarını karşıladığı müşterilerinin şalt ürünleri ihtiyaçlarını ve kumanda pano imalatlarını da yapar hale gelmiştir. Bu şekilde, olan müşterilerimizle iş hacmimizi arttırmıştır. Bu, müşterilerimizle olan ilişkileri, müşteri-satıcı çerçevesinden, çözüm ortağı aşamasına taşımıştır. Talep ettikleri ürünler marka bağımsız hale gelmiş ve bizim önerdiğimiz markalarla, bizim verdiğimiz güvence ile ilerler hale gelmişlerdir. İşlerimize hakimiyetimiz ve hizmet kalitemizi etkilememesi çerçevesinde, geçen zamanda, peyderpey müşteri portföyüne yeni müşteriler eklemeye devam etmektedir. 2 seneyi geçen ticari hayatının verdiği özgüven ve hırsla yeni adımlar atmak ve büyümek isteyen bir yapıya sahiptir.

Misyonumuz

Firmamız, kurucumuzun, sektörde gördüğü müşteri ilişkilerindeki aksaklıkları ve satış firmalarının kaybettikleri heyecanı çalıştığı firmalarda aşamayacağını görmesi ve yeni bir solukla yapma gereği hissetmesi sonucuyla kurulmuştur. Bu yeni bakış, müşterilerle geliştirilmesi gereken ilişkilerin, tekliflendirme aşamasından, ürün tedarikindeki aksaklıklardan başlayarak tahsilata kadar süren süreçte mekanik sürece dönüşümünden kaynaklandığı fikriyle müşterilere çözüm ortağı olma algısını yaratma ve firmamıza fanatik müşteriler yaratma hedefiyle yola çıkılmıştır. Firmamız, önceliğimizi para kazanmak olarak kurmayınca kazancımız doğal gelişimiyle karlılığa dönüşecektir, fikrinin doğruluğunu ilke edinmiştir. Bunun doğru yol olduğuna olan inancımızla, büyürken de bu misyonumuzu kaybetmeden, hırsımızı ve heyecanımızı sürekli olarak canlı tutacak tedarikçilerimizle birlikte çözüm ortağı olduğumuz tüzel ve gerçek kişilere ulaşmak, bunu yaparken de sağlıklı ve kalıcı olarak büyümek tek hedefimizdir.

Vizyonumuz

İlgilendiğimiz sektörün dinamiklerini sürekli olarak takip ederek kendimizi yenilemek, yenilerken gelişmek ve sürdürülebilir büyüklüğe ulaşmak en büyük amacımızdır. Bu amaca ulaşırken, bizim bu hedeflerimizi besleyecek tedarikçilerimizle ilerlemek, bu ilişkileri uzun soluklu birlikteliklere dönüştürmek, işini ve firmasını sahiplenen ve seven, uzun süreli hayallerini bizimle gerçekleştirebileceğine inanan çalışanlara sahip olmak ve bunu gerçekleştirme azmimizi yitirmemek, sektörümüzde kalıcı ve başarılı olmak için gerek ve şart olduğuna inanıyoruz. Bu vizyonla işin başarıya dönüşmesi, çözüm ortağı olacağımız müşterilerimizle kalıcı birliktelikleri ve kazançlı iş sonuçlarını doğuracaktır.