Hakkımızda

Hakkımızda daha detaylı bilgiler edinin.


Hakkımızda

Firmamız 20 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip çalışanları ile hizmet vermektedir. Çalıştığımız ürünlerde, lider ve önder markaların satışını yaparak en kaliteli çözümü sunmak hedefimizdir. YEDPA adresinde kurulan firmamız, üçüncü senenin sonunda PERPA şubesini de açarak hizmet ağını genişletmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerle geliştirilmesi gereken ilişkilerde, tekliflendirme aşamasından başlayarak iş bitimine kadar olan süreçte çözüm ortağı olma ve süreklilik yaratma hedefimizdir.

Vizyonumuz

İlgilendiğimiz sektörün dinamiklerini sürekli olarak takip ederek kendimizi yenilemek, yenilerken gelişmek ve sürdürülebilir büyüklüğe ulaşmak en büyük amacımızdır. Bu amaca ulaşırken, bizim bu hedeflerimizi besleyecek tedarikçilerimizle ilerlemek, bu ilişkileri uzun soluklu birlikteliklere dönüştürmek, işini ve firmasını sahiplenen ve seven, uzun süreli hayallerini bizimle gerçekleştirebileceğine inanan çalışanlara sahip olmak ve bunu gerçekleştirme azmimizi yitirmemek, sektörümüzde kalıcı ve başarılı olmak için gerek ve şart olduğuna inanıyoruz. Bu vizyonla işin başarıya dönüşmesi, çözüm ortağı olacağımız müşterilerimizle kalıcı birliktelikleri ve kazançlı iş sonuçlarını doğuracaktır.